“American Empire” movie star Ashley Greene

4. září 2010 v 17:07 | xoxo KaTe* |  news

Ashley Greene je jedním z obsazení amerického impéria Kevin D. Ward. Písemné sám ředitel nadcházející film se zabývá příběhem, který se hodí do tmavých komedií s řadou prvků, které zahrnují opatření, trestné činnosti a tajemství v této napínavé drama. Film navazuje na krásná mladá žena a její hit muž přítel Racing na čase, aby zachránit své dva kamarády, kteří byli neprávem obviněn z vraždy. Duo je uvržen do temné podsvětí a zároveň hledá pravdu.

    Americké impérium hvězda Ashley Greene je stěžeň známý pro hraní role Alice Cullen, upír s schopnost předtuchy v Saga Twilight. Zvláštní charakter pomohl ohromující herečka s krásnýma očima se udělat si jméno pro sebe a od té je docela zřejmé, že ona má hit slávě a přitahuje mnoho filmů with nabízí of buď main roles or supporting role.

    Americké impérium má také Nina Dobrev, Leslie Mann, duben Bowlby a Emmanuelle Vaugier také v této jedinečné a netradiční drama, které se zabývá zvláštní, ale působivý příběh. S značku linie, která jde jako zrada je kontaktní sport tento film slibuje mnohé diváky, když je propuštěn na 9 září v roce 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama